top of page
Finger Food

Finger Food

Krásne privítanie vašich hostí na vašej svadbe vo svadobnom stane v Korimanke.

Pre vašich hostí Vám vieme prichystať krásne privítanie formou finger food.

Kvalitné finger food je hitom na každej spoločenskej udalosti, či už ide o firemnú párty alebo súkromnú oslavu. Ponúkame Vám skvelé chute, ktoré určite potešia aj tie najnáročnejšie chute. Naša finger food služba je zameraná na kvalitu, čerstvosť a vynikajúci chuťový zážitok. V našej ponuke nájdete rôzne druhy obložených chlebíčkov, crostini, šaláty v malých pohároch a mnoho ďalších pochúťok. Všetky naše jedlá sú pripravené z kvalitných surovín s dôrazom na chuť, estetiku a originálny dizajn.

Ak hľadáte skvelú a chutnú alternatívu k bežným jedlám, ktoré sa ponúkajú na spoločenských akciách, ste na správnom mieste. S našou finger food službou môžete byť istí, že Vaši hostia budú mať skvelý gastronomický zážitok. Vyskúšajte našu ponuku a nechajte sa uniesť chuťami, ktoré Vám predvedieme. Objednajte si našu finger food službu ešte dnes a doprajte si vynikajúcu chuťovú zábavu na Vašom podujatí.

RECENZIE A ODPORÚČANIA OD NAŠICH MILÝCH ZÁKAZNÍKOV

Od roku 2014 využilo naše služby už stovky spokojných zákazníkov, ktorý nás opakovane navštevujú a s radosťou sa k nám vracajú a my zdokonaľujeme naše služby a plníme ich sny.

SVADBY PRI PREŠOVE
SVADOBNÝ STAN ( SVADOBNÁ STODOLA), LEN 50min. OD KOŠÍC.

bottom of page