top of page
Abstract_blur

Sme vaším partnerom pri tvorbe dokonalého firemného dizajnu! Naša ponuka zahŕňa široký výber služieb v oblasti grafického dizajnu, ktoré vám pomôžu vytvoriť unikátny a profesionálny vizuálny prejav vašej firmy.

Ponúkame vám špičkový grafický návrh, ktorý bude dokonale odrážať vašu firemnú identitu a hodnoty. Naši dizajnéri sú skúsení a kreatívni a vedia, ako vytvoriť originálny dizajn, ktorý bude na vašich zákazníkoch pôsobiť silne a nezabudnuteľne.

Naša ponuka zahŕňa nielen návrh loga a firemných vizitiek, ale aj kompletný firemný dizajn, ktorý zahŕňa vizuálne prvky ako farby, typografia, ikony, obrázky a ďalšie. Môžeme vám tiež pomôcť s vytvorením súladu s vašou webstránkou a marketingovými materiálmi.

Okrem toho, naše služby zahŕňajú aj prispôsobenie grafického dizajnu pre online a offline použitie, ako aj súlad s najnovšími trendmi v oblasti dizajnu. Vďaka tomu bude vaša firma vyzerať moderné, profesionálne a konkurencieschopne.

Dôverujte nám s tvorbou vášho firemného dizajnu a získajte silný vizuálny prejav pre vašu firmu. Kontaktujte nás ešte dnes a získajte profesionálny grafický návrh, ktorý dokonale odráža vašu firemnú identitu.

Tvorba loga

Logo tvorí základný vizuálny prvok, ktorého prostredníctvom je reprezentovaná značka. Súčasne je najviac viditeľným grafickým prvkom a buduje image na niekoľko rokov dopredu. Jeho kvalita, jednoduchosť a zapamätateľnosť zvyšuje kvalitu u zákazníka, následne podporuje predaj a značku danej firmy. 

Grafické práce pripravujem v mojom  modernom grafickom štúdiu. Snažím sa o implementáciu nových trendov do zákaziek. 

Vytváram logá, vizitky, brožúry, katalógy, letáky, obalový design ...

Grafické práce

Máte záujem o grafické práce?

Neváhajte ma kontaktovať.

Pripravím Vám ponuku na mieru.

Denisa Tomaščinová / grafický designer

+421-907-375-076

korimanka@gmail.com

Firemný design

bottom of page