top of page
  • Writer's pictureKorimanka

Svadobné oznámenia pre Petru a Dominika

Dobrý deň, ako majiteľka grafického štúdia a digitálnej tlačiarne máme určite množstvo skúseností a znalostí v oblasti tvorby a tlače rôznych produktov, vrátane svadobných oznámení, obálok a pečiatok. V tomto blogu sa budeme venovať práve týmto produktom a podrobnejšie si ich predstavíme.

Svadobné oznámenia

Svadobné oznámenia sú pre mnoho snúbencov dôležitou súčasťou príprav na ich veľký deň. Sú to prvotné informácie o ich svadbe, ktoré majú byť krásne a zároveň jasne a prehľadne prezentované. Pri tvorbe svadobných oznámení je dôležité venovať pozornosť nielen dizajnu, ale aj textu. Text by mal obsahovať základné informácie o svadbe, ako napríklad dátum, miesto, čas a mena snúbencov. Všetky tieto informácie by mali byť jasne a prehľadne uvedené, aby ich hostia mohli ľahko nájsť a zaznamenať si ich.

Svadobné obálky

Keď už máte hotové svadobné oznámenia, je dôležité venovať pozornosť aj obálkam. Obálky by mali byť zladené s oznámeniami a tiež krásne vyzerať. V súčasnosti je veľmi populárna personalizácia obálok menami snúbencov a dátumom svadby. Táto personalizácia vytvára z obálky unikátny a osobitý produkt.
Svadobná pečať

Svadobná pečať je ďalším detailom, ktorý môže byť veľmi pekným doplnkom k svadobným oznámeniam a obálkam. Tieto pečate môžu byť rôznych veľkostí a tvarov, a tiež s rôznymi motívmi. V súčasnosti je veľmi populárna tzv. vosková pečať, ktorá dodáva každému svadobnému produktu osobitý a elegantný vzhľad.

Kvalitné materiály a digitálna tlač

Pri výrobe svadobných produktov je dôležité používať kvalitné materiály a tlačiť s kvalitnými tlačiarňami, aby boli výsledné produkty krásne a dlhodobo vyzerajúce dobre.


Grafické štúdio Korimanka

V prípade, že plánujete svoju svadbu neváhajte a využite naše služby grafického štúdia.ps: Tešíme sa na spoluprácu24 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page