top of page
Sladký bar

Sladký bar

Potešte svojich blízkych chutnými koláčikmi.

Radi Vám pripravíme  svadobný sladký bar. 

Vitajte v našom candy bare, kde sa sladkosti stretávajú s eleganciou a kreativitou! Ponúkame vám kvalitné servírovanie sladkostí na vašom podujatí, ktoré spravia z vášho eventu niečo naozaj špeciálne. Naša široká ponuka sladkostí a dekoratívnych prvkov nám umožňuje prispôsobiť sa vašim predstavám a potrebám. Okrem toho, že si môžete vychutnať naše lahodné sladkosti, môžete si byť istí, že naše servírovanie je prepracované do najmenších detailov a bude vyhovovať aj tým najnáročnejším zákazníkom.

Či už chcete sladkosti servírované v jednoduchom, ale elegantnom štýle alebo vytvoriť niečo veľkolepé a nápadité, sme tu pre vás. Naše candy bary sú dokonalým doplnkom pre rôzne príležitosti ako svadby, firemné párty, narodeninové oslavy, alebo akékoľvek iné spoločenské podujatie.

Ponúkame množstvo rôznych sladkostí, vrátane tradičných cukrovín, čokoládových pralín a rôznych druhov gumičiek. Sme tu preto, aby sme splnili vaše požiadavky a pomohli vám vytvoriť nezabudnuteľné zážitky pre vás a vašich hostí.

Využite naše služby a nechajte nás vytvoriť sladký zážitok pre vašich hostí. Kontaktujte nás ešte dnes a objavte, ako môžeme prispieť k vašej udalosti.

RECENZIE A ODPORÚČANIA OD NAŠICH MILÝCH ZÁKAZNÍKOV

Od roku 2014 využilo naše služby už stovky spokojných zákazníkov, ktorý nás opakovane navštevujú a s radosťou sa k nám vracajú a my zdokonaľujeme naše služby a plníme ich sny.

SVADBY PRI PREŠOVE
SVADOBNÝ STAN ( SVADOBNÁ STODOLA), LEN 50min. OD KOŠÍC.

bottom of page