top of page
  • Writer's pictureKorimanka

Svadobný deň Lucia a Martin

Vítajte na našom blogu, kde sa budeme venovať svadbe Lucii a Martina vo svadobnom stane Korimanka pod lesom pri rybníku. Tento nezabudnuteľný deň bol plný radosti a lásky a my sme mali tú česť byť súčasťou tohto nádherného momentu. Čítajte ďalej a zistite viac o tom, ako sa naším zákazníkom Lucii a Martinovi podarilo zachytiť krásu a romantiku tohto svadobného dňa.

Dokonalý svadobný deň D

Toto miesto a ľudia, ktorí nám pomohli vytvoriť dokonalý deň D sa nám zapísalo do sŕdc. Musím sa priznať, že svadobné prípravy som mala s manželom premyslené do detailov, preto som bola nesmierne nadšená, keď bol každý môj nápad či požiadavka pre majiteľov Korimanky výzvou a úlohou ktorú splnili na jednotku a dokonca aj veľmi radi.

Výzdoba a prostredie bolo úžasné, jedlo skvelé, obsluha na úrovni a aj napriek počasiu ktoré prekvapilo ste všetko zvládli dokonale.

Spolupráca

Najviac ma tešila spolupráca s týmito ľuďmi, pretože sú príjemní, rozumní a snažia sa vám vyjsť vo všetkom v ústrety a napriek pár sezónam ktoré majú za sebou sú už dnes na vysokej úrovni.

Na záver

chceme vám zo srdca poďakovať za nádherné spomienky a prajeme vám mnoho úspechov a spoluprác, ktoré vás budú len tešiť. Ďakujeme. Lucia a Martin.
57 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page