top of page

RECENZIE A ODPORÚČANIA OD NAŠICH MILÝCH ZÁKAZNÍKOV

Od roku 2014 využilo naše služby už stovky spokojných zákazníkov, ktorý nás opakovane navštevujú a s radosťou sa k nám vracajú a my zdokonaľujeme naše služby a plníme ich sny.

S Korimankou a celým tímom máme úžasnú skúsenosť. Od prvého stretnutia až do záverečných chvíľ nášho svadobného dňa boli veľmi ochotní a profesionálni. Ďakujeme za krásne svadobné oznámenia, výzdobu a veľmi chutné jedlo, ktoré ste pre nás pripravili. Skvelá komunikácia, riešenie každého detailu aby bol náš deň perfektný. V neposlednom rade nádherné prostredie, ktoré si chválil nie jeden náš hosť. Ďakujeme, môžme len doporučiť!

- Sofia Hajník -

svadobný stan v prírode

Toto miesto a ľudia, ktorí nám pomohli vytvoriť dokonalý deň D sa nám zapísalo do sŕdc. Musím sa priznať, že svadobné prípravy som mala s manželom premyslené do detailov, preto som bola nesmierne nadšená, keď bol každý môj nápad či požiadavka pre majiteľov Korimanky výzvou a úlohou ktorú splnili na jednotku a dokonca aj veľmi radi. Výzdoba a prostredie bolo úžasné, jedlo skvelé, obsluha na úrovni a aj napriek počasiu ktoré prekvapilo ste všetko zvládli dokonale. Najviac ma tešila spolupráca s týmito ľuďmi, pretože sú príjemní, rozumní a snažia sa vám vyjsť vo všetkom v ústrety a napriek pár sezónam ktoré majú za sebou sú už dnes na vysokej úrovni. Chceme vám zo srdca poďakovať za nádherné spomienky a prajeme vám mnoho úspechov a spoluprác, ktoré vás budú len tešiť. Ďakujeme. 

- Lucia a  Martin -

svadba, svadobná stodola pod lesom
svadba v prírode

V Korimanke sme mali svadbu 8.8.2020. Musím povedať ,že sme boli spokojní úplne so všetkým. Výzdoba bola presne taká akú som si predstavovala. Jedlo každému chutilo. Všetko bolo krásne. Lepšie miesto pre náš deň sme si ani nemohli vybrať. Majitelia Korimanky sú naozaj milí a komunikácia s nimi bola veľmi príjemná. Pani majiteľka bola vždy ochotná nám so všetkým poradiť, pomôcť. Cítili sme sa perfektne a všetci hostia boli z tohto miesta unesení. Ďakujeme ,že ste nám pripravili tú najkrajšiu svadbu akú sme mohli mať.

- Karin Burešová -

svadba pri vode

Lepšie miesto pre náš veľký deň sme si vybrať nemohli. Služby na vysokej úrovni. Úžasný prístup a komunikácia prevádzkovateľov, výborné jedlo a hlavne krásne prostredie. Odporúčam všetkými desiatimi.

- Zuzana a Štefan -

Vzácnych chvíľ nie je v živote veľa, ale ak raz za čas prídu, chceme aby boli jedinečné, neopakovateľné..U Vás sme tieto vzácne chvile v náš svadobný deň našli a zažili. Boli presne také o akých sme už dávno pred svadbou snívali. Svadba na krásnom tichom mieste v objatí prírody, ľudia (majitelia a celý svadobný kolektív), ktorí svoju prácu robia srdcom, čo bolo cítiť od začiatku, výborná kuchyňa, krásna výzdoba, obrad pod holým nebom a ešte raz to miesto, pretože to miesto si zamilujete. Veľa svadobných hostí nevedelo kam ide a čo čakať, no dnes už vedia, že najlepšiu a najkrajšiu svadbu zažili v Korimanke. Krásne miesta tvoria tie najkrajšie spomienky a My z nich budeme žiť ešte veľmi dlho. Veľké Ďakujem. Viliam a Ivana

- Ivana a Viliam -

slávobrána, svadba na lúke

 Milá 'Korimanka',
chceli by sme sa Vám a celému Vášmu personálu veľmi poďakovať za ústretovosť, ochotu a odhodlanie, vďaka ktorým bol náš svadobný deň presne taký, ako sme chceli, ba dokonca ešte lepší  Vďaka obrovskej snahe p. Tomaščina s manželkou sa okolie Korimanky aj napriek nepriaznivému počasiu premenilo na nádherné miesto s dokonalou výzdobou presne podľa našich predstáv. S takou ochotou a snazivostou sme sa naozaj ešte nikdy predtým nestretli. Majitelia boli pripravení kedykoľvek odpovedať na naše otázky a robili skutočne maximum preto, aby sme boli so všetkým spokojní.
Taktiež chceme veľmi vyzdvihnúť skvelú kuchyňu, pretože ako hostia sami povedali - takú skvelú kapustnicu, či hovädzí vývar ešte nejedli  Počas celej svadby nám bol k dispozícii milý personál, ktorý bez vahania vyhovel všetkým požiadavkám našich hostí a poskytoval naozaj veľmi rýchly servis.
Preto všetkým, ktorí tak ako my túžia po nádhernom obrade a svadobnej hostine v obklopení prírody veľmi odporúčame toto miesto! Môžem s istotou povedať, že budete na 110 % spokojní 
Korimanka, ĎAKUJEME 

- Martin Hric -

povedz svoje áno pod lesom v korimanke
svadobné šaty, svadba v prírode, svadobný stan

Chcem sa poďakovať majiteľom reštaurácie a celému personálu, ktorý sa podieľal na prípravách našej malej svadby. Len vďaka Vám bol náš deň presne taký, aký sme si vysnívali, v čo som ani nedúfala, že by mohlo vyjsť všetko podľa našich predstáv. Výborná komunikácia a skvelý prístup. S majiteľmi sa dalo dohodnúť aj na menšom počte ľudí. Prenádherná výzdoba, o všetko sa postarali a bolo to niečo naozaj úžasné!!! Výborné jedlo - odporúčam bravčovú panenku. Lepšiu sme nejedli. Som veľmi šťastná, že sme sa rozhodli práve pre tento podnik na uskutočnenie nášho veľkého dňa. Radi by sme vyzdvihli ešte krásne okolie reštaurácie, kde sme sa mohli fotiť. Bolo tam nádherne aj napriek nepriaznivému počasiu. Každému vrelo odporúčam.

- Nikola a Martin -

rodinná oslava, posedenie, gastronomický zážitok v Korimanke

Uzili sme si krasny nedelny obed s rodicmi k ich 40 vyrociu sobasa. Bola to nasa prva navsteva na Korimanke a urcite sa budeme vracat. Krasna priroda, nadherne ciste prostredie s vynikajucim jedlom a super personalom. Nasa 4 rocna dcera si uzila den naplno a ani sekundu sa nenudila..A moju druhu 7mesacnu som mala kde prebalit...to sa nie stale stretneme s takou moznostou. Vrelo odporucame stoji to za to sa ist pozriet!

- Andrea Strihovská -

Úžasné jedlo a prostredie. Fandím rodinným firmám, ktoré sa snažia vybudovať príjemné prostredie pre svojich zákazníkov. Je to ťažká práca, ale výsledok je nádherný.

- Lucia Kollarova -

65866615_1248719145299020_20963018928281

Milé a príjemné miesto zakomponované

do nádhernej prírody.

- Ľudovít Horánsky -

firemný večierok v reštaurácií Korimanka
rodinná oslava, kvetinová výzdoba

Dráha Korimanka, včerajšok bol viac ako príjemné posedenie v kruhu najbližších. Všetkými 10 odporúčam pre ľudí, ktorí stále váhajú. Miesto si zamilujete na prvý pohľad. Personál a atmosféra prostredia vás očarí na toľko, že už nebudete chcieť nikde inde oslavovať. Neváhajte, dlho nepremýšľajte a vaše rozhodnutie neoľutujete.

Čo sa týka obedového alebo večerného menu, tak nebudete   

 chcieť vrátiť plný tanier.

Jednoducho a stručne: neváhajte ! Úprimne, je to to pravé.

- Ďuri Kašcak -

kvetinová výzdoba

Krásne prostredie , ticho pri lese, celý personál úžasný . Majitelia vychádzajú maximálne v ústrety . My sme boli už viackrát a prídeme zas ...

Ďakujeme

- Renáta Grejtáková -

bottom of page