top of page
Romantická svadba

Romantická svadba

Užite si najkrajší Svadobný deň mladomanželov v okúzľujúcom prostredí reštaurácie Korimanka, blízko Prešova a len 50 min. od Košíc. Bude nám potešením pripraviť vám svadobnú hostinu podľa vašich predstáv a zrealizovať tak svadbu vašich snov v našom romantickom svadobnom stane pri Prešove a Košiciach.

Romantický svadobný stan
uprostred krásnej prírody, stvorenej na svadobnú hostinu.

Veľmi radi plánujeme aj malé svadby v interiéri reštaurácie alebo priamo vo svadobnom stane.

Svadobný stan korimanka, letecký pohľad, svadobný stan je umiestnený v prírode pri rybníku na zelen lúke, hned vedla sa nachadza restauracia korimanka

Užite si svoj svadobný deň na jedinečnom svadobnom mieste v tesnej blízkosti Prešova  a Košíc. Romantické svadobné zákutia, svadobná záhrada stvorená pre jedinečnú garden wedding párty vo svadobnom stane.

Hľadáte netradičný svadobný priestor alebo svadobnú miestnosť pre svoju romantickú svadbu v blízkosti Prešova a Košíc?

V romantických svadobných priestoroch reštaurácie Korimanky si užijete nezabudnuteľný svadobný vstup do manželstva. Túžili ste vždy po svadobnom sobáši v jari, v lete alebo očarujúcej jeseni?

Romantický svadobný dvor plný zelene vám ozdobíme svadobnými dekoráciami, svadobnými  svetielkami a na svadobný obrad pripravíme v tráve romantické svadobné stoličky, vrátane svadobnej slavobrány.

 

Pozrite si našu svadobnú fotogalériu a rezervujte si svadobný termín svojej svadby, vo svadobnom stane pri Prešove a Košiciach v reštaurácií Korimanka. 

Svadba vo svadobnom stane korimanka uprostred prírody, na svadobných stoloch sú svadobné kytice spolu so svadobnou výzdovou, uprostred svadobného parketu stojí ženích s nevestou, ktorá má krásne biele svadobné šaty.

Všetky svadobné služby na jednom mieste.
Svadobný priestor / svadobný stan / svadobné jedlo/ svadobný dekoračný servis / svadobné grafické štúdio.

Reštaurácia Korimanka sa špecializuje na organizovanie romantických svadieb vo svojej krásnej záhrade uprostred prírody, pri rybníku pod borovicovým lesom.

Na jednom svadobnom mieste získate kompletné svadobné služby, od svadobného miesta vo svadobnom stane, cez chutné svadobné jedlo od špičkového kuchára Martina z dlhoročnou praxou v tých najlepších reštauráciách sveta. 

Svadobný catering u nás nenájdete, pretože svadobné jedlo je pripravované s čerstvých a kvalitných surovín priamo v našej reštaurácií Korimanka v tesnej blízkosti svadobného stanu. 

Našim svadobným hosťom servíruje kvalitnú taliansku kávu Caffe Vergnano, ktorú si aj my vychutnávame každý deň. O jej kvalite sa presvedčíte sami spolu s vašimi svadobnými hosťami a  svadobnými družičkami a družbami.

Od našich spoľahlivých svadobných dodávateľov Vám zabezpečíme sladké dobroty v podobe svadobného sladkého baru (svadobný candy bar), ktorý vám s radosťou prichystáme a vyzdobíme.

Pre vašich najmenších svadobných hostí pripravíme osviežujúci krásne vyzdobený svadobný ovocný bar, ktorý určite poteší nejedno srdiečko vašich svadobných hostí.

 

Ďalej vám pripravíme a vyzdobíme svadobný obrad pod lesom s romantickými svadobnými stoličkami a vyzdobenou svadobnou slavobránou.

Krásny svadobný priestor svadobného stanu Vám s našim svadobným dekoračným tímom vyzdobíme podľa vašej predstavy, kde výhradne pracujeme so živými svadobnými kvetmi a modernými svadobnými svetovými trendami. (svadobný vintage štýl, greenery svadba ...).

 

V našom vlastnom svadobnom kompletne zariadenom grafickom štúdiu s profesionálnou digitálnou tlačiarňou a ďalšími strojmi, Vám pripravíme podľa vášho želania jedinečné svadobné oznámenia, svadobné menovky, svadobné pozvánky, menu, etikety, darčeky pre hostí, zasadaí poriadok a všetko s tým spojené.

Vo večerných svadobných hodinách, kedy svadba prúdi životom a radosťou vám rozsvietime lipku pri svadobnom stane, alebo nachystáme plávajúce sviečky na jazierko ktoré dotvárajú fantastickú atmosféru v tomto krásnom svadobnom areáli.

Svadobné poradenstvo, svadobný servis a rýchla komunikácia s nevestami a ženíchmi je u nás samozrejmosťou.

ZÁŽITOK, NA KTORÝ SA NEZABÚDA.

 TAKÁ JE SVADBA V KORIMANKE VO SVADOBNOM STANE

hlavne jedlo 01.jpg
SLÁVNOSTNÉ SVADOBNÉ MENU, SVADOBNÍ HOSTIA SA MAJÚ NA ČO TEŠIŤ :)

Potešte vašich svadobných hostí pestrými chodmi jedla, večerným bufetom a polnočným občerstvením.

Náš tím profesionálov vám ponúkne svadobné menu podľa vašich predstáv. Môžete si vybrať z kulinárskych špecialít zo slovenskej kuchyne bohatej na sezónne suroviny.

SVADOBNÝ DARČEK PRE MLADOMANŽELOV (ŽENÍCHA A NEVESTU)

Svadobné fotenie v romantickej svadobnej záhrade reštaurácie Korimanka.

Pre vytvorenie krásnych svadobných fotografií môžete

od nás využiť svadobné priestory  v záhrade reštaurácie Korimanka. Svadobné zákutia určitie rožiaria nejedno srdiečko vašich svadobných hostí počas svadobnej hostiny v krásnych svadobných  priestoroch svadobného areálu Korimanka. Možnosť fotenia aj v pracovných dňoch počas týždňa.

Reštaurácia Korimanka pod lesom pri rybníku

SVADBY PRI PREŠOVE
SVADOBNÝ STAN, LEN 50min. OD KOŠÍC.

bottom of page