top of page
Hlavné jedlo

Hlavné jedlo

Hlavné jedlo je pripravované z kvalitných čerstvých surovín.

Gastronomický zážitok na tanieri, od nášho profesionálne šéfkuchára Martina. Svadobné menu ktoré Vám zachutí.

Ak hľadáte kvalitné a lahodné svadobné jedlá, ste na správnom mieste! Naša služba ponúka rôzne druhy jedál, ktoré zabezpečia, aby Vaša svadobná hostina bola nezabudnuteľným zážitkom pre Vás a Vašich hostí.

Naši kuchári sú skúsení a odborníci vo svojom remesle. Používajú len najvyššiu kvalitu surovín a zabezpečujú, že každé jedlo bude pripravené s láskou a starostlivosťou. Od predjedál až po hlavné jedlá, dezerty a nápoje, máme pre Vás to najlepšie.

Okrem kvalitných a chutných jedál, ponúkame aj rôzne možnosti pre usporiadanie svadobného menu, aby ste mali dostatočný výber, ktorý vyhovuje Vašim potrebám a predstavám. Či už sa jedná o štýlové a elegantné menu alebo o neformálne a voľné jedlá, máme pre Vás množstvo možností.

Takže ak hľadáte kvalitné a lahodné svadobné jedlá, neváhajte a kontaktujte nás. Radi Vám pomôžeme zabezpečiť nezabudnuteľnú svadobnú hostinu, ktorú si budete pamätať navždy.

RECENZIE A ODPORÚČANIA OD NAŠICH MILÝCH ZÁKAZNÍKOV

Od roku 2014 využilo naše služby už stovky spokojných zákazníkov, ktorý nás opakovane navštevujú a s radosťou sa k nám vracajú a my zdokonaľujeme naše služby a plníme ich sny.

SVADBY PRI PREŠOVE
SVADOBNÝ STAN ( SVADOBNÁ STODOLA), LEN 50min. OD KOŠÍC.

bottom of page