top of page

Užitočné svadobné informácie, svadba.

Writer: KorimankaKorimanka



Časté otázky:

  • Je stan klimatizovaný? Nie je. V takom prípade by musel byť uzatvorený a to by ste opäť boli v uzatvorenom priestore a vytratilo by sa tak čaro prepojenia so záhradou. Častokrát mi nádejné nevesty pri obhliadke vravia svoje skúsenosti práve z predchádzajúcich svadieb kde boli ako hostia a sama zostanem prekvapená keď povedia že väčšinu času strávili postávaním vonku lebo dnu sa nedalo vydržať a bolo vraj horúco.


svadobný deň v záhrade vo svadobnom areáli korimanka, na fotke sú svadobné družičky vo svadobný deň.

  • Je možné mať obrad aj skôr ako o 17:00? V mesiacoch ako je máj, september, prípadne október áno. Vtedy môže obrad začať aj o 14:00. V prípade potreby je nachystané aj vykurovacie zariadenie, ktoré sa nachádza mimo stanu.

  •  Aké sú možnosti usporiadania stolov? Okrúhle, rovné a v prípade potreby je možná aj kombinácia stolov. Svadba svadobné informácie.


svadba vo svadobnom stane s drevenou podlahou, na ktorej sú umiestnené okrúhle svadobné stoly, na ktorých je svadobná dekorácia a živé svadobné kytice a kvety, nachádza sa tam aj svadobná výzdoba

  •  Ako to prebieha v prípade nepriaznivého počasia? V prípade ak je naplánovaný v záhrade aj obrad, tak ten sa presúva na tanečný parket (pre zaujímavosť od roku 2019 sme obrad na parkete organizovali jediný krát a to v septembri 2024) Pri vstupe sú uložené dáždniky, v prípade že by sa potrebovali hostia presunúť na toaletu alebo len tak von). Oslava v stane prebieha riadne ako niekde v sále.


nevesta a ženích pri svadobnej slavobráne, kde prebiehal civilný sobáš v prírode, je to veľmi romantická svadba a romantický svadobný pár, okolo sú svadobčania ktorý im tlieskajú

  • Je možné sa v Korimanke aj ubytovať? Ubytovanie neposkytujeme, máme však miestnosť pre nevestu a ženícha so súkromnou toaletou a sprchou, ktorú je možné využiť už od skorého rána aj ako miestnosť na líčenie, česanie a relax.

  • Je možné robiť si výzdobu vo svadobnom stane samostatne? Svadobnú výzdobu realizuje naša dekoratérka ktorá si vypýta vopred inšpirácie a navrhne tak koncept a všetky tlačoviny vrátane výroby na mieste ktoré sa vzájomne konzultujú. Všetky fotky na našich stránkach sú našou prácou.


okrúhly svadobný stol umiestnený vo svadobnom stane s drevenou podlahou, na stoloch je svadobná výzdoba zo živých svadobných kvetov.

  • Ako je to s parkovaním? Parkovanie je v dolnej časti záhrady, prístup je umožnený aj pre autobus.

  • Čo všetko je k dispozícii pre hostí? Počas svadobného dňa v Korimanke neprebieha žiadna iná udalosť.

  • Svadobné informácie



Comentarios


Los comentarios se han desactivado.
bottom of page