top of page
Ovocný bar

Ovocný bar

Nechajte sa rozmaznávať a užívajte si vašu oslavu.

Na vaše želanie vám radi prichystáme svadobný ovocný bar.

Vitajte v našom ovocnom raji, kde sa krása stretáva s chuťou. Ponúkame Vám kvalitné a čerstvé ovocie, ktoré vám radi dekoratívne servírujeme na každej príležitosti. Naši skúsení dekoratéri vytvoria pre Vás originálne aranžmány z ovocia, ktoré zaručene potešia vašich hostí.

Naša široká ponuka obsahuje ovocie rôznych druhov a farieb, ktoré sa výborne hodia na výzdobu každej udalosti. Či už sa jedná o svadbu, firemnú akciu alebo oslavu narodenín, naša dekoratívna servírovanie ovocia dodáva nezameniteľnú atmosféru a zároveň poteší chuťové poháriky vašich hostí.

Naše ovocné aranžmány sú tiež skvelou možnosťou na osvieženie počas horúcich letných dní. Svojim hosťom môžete ponúknuť niečo chutné, pekné a zdravé.

Pripravíme pre vás špeciálne aranžmány podľa vašich predstáv a požiadaviek. Spolu vytvoríme dokonalý zážitok pre vašich hostí, ktorý nezabudnú ešte dlho. Kontaktujte nás ešte dnes a nechajte sa prekvapiť krásou a chutnosťou našich dekoratívnych ovocných aranžmánov.

RECENZIE A ODPORÚČANIA OD NAŠICH MILÝCH ZÁKAZNÍKOV

Od roku 2014 využilo naše služby už stovky spokojných zákazníkov, ktorý nás opakovane navštevujú a s radosťou sa k nám vracajú a my zdokonaľujeme naše služby a plníme ich sny.

SVADBY PRI PREŠOVE
SVADOBNÝ STAN ( SVADOBNÁ STODOLA), LEN 50min. OD KOŠÍC.

bottom of page