top of page
Predjedlo

Predjedlo

Pekné na oko lahodné na chuť.

Na svadobné predjedlo používame kvalitné čerstvé suroviny.

Vitajte v našej svadobnej službe, kde ponúkame kvalitné a chutné predjedlá na vašu svadbu! Naša ponuka je prispôsobená vašim požiadavkám a zaručíme, že vaše hostiny budú plné chutí a zážitkov.

Naše svadobné predjedlá sú pripravené z najkvalitnejších surovín a pripravujeme ich s láskou a starostlivosťou. Náš tím kuchárov má bohaté skúsenosti v príprave jedál pre rôzne typy hostín a svadieb.

V ponuke máme rôzne druhy predjedál, ktoré sa vám určite budú páčiť. Výberom z našej ponuky si môžete byť istí, že vaši hostia budú mať na výber z jedál, ktoré sa im budú páčiť.

Nezáleží na tom, aký máte rozpočet alebo počet hostí, dokážeme prispôsobiť našu ponuku vašim požiadavkám a potrebám. Kontaktujte nás a dohodneme sa na všetkom potrebnom.

Využite naše skúsenosti a nadšenie pre kuchyňu a užite si svoju svadbu s výborným jedlom, ktoré vaši hostia budú milovať! Nezabudnite si pozrieť aj naše ďalšie svadobné služby a prispôsobiť si ich podľa vašich požiadaviek.

RECENZIE A ODPORÚČANIA OD NAŠICH MILÝCH ZÁKAZNÍKOV

Od roku 2014 využilo naše služby už stovky spokojných zákazníkov, ktorý nás opakovane navštevujú a s radosťou sa k nám vracajú a my zdokonaľujeme naše služby a plníme ich sny.

SVADBY PRI PREŠOVE
SVADOBNÝ STAN ( SVADOBNÁ STODOLA), LEN 50min. OD KOŠÍC.

bottom of page